Start Fotografia ¶luby Studniówki Komunie Stylizacja Modelki Wideo Kontakt Partnerzy  
Start
Fotografia
Obsługa ¶lubów
Obsługa I komunii ¶w.
Obsługa studniówek
Stylizacja i makijaż
Portfolia modelek
Usługi wideo
Kontakt z nami
Nasi partnerzy
Produkcja filmów wideo


Studio Foto-Markowski, prowadzone przez specjalistę z wieloletnim stażem pracy w Telewizji Polskiej, to jedna z nielicznych tego rodzaju firm w Polsce. Nasza działalno¶ć opiera się na pracy całego zespołu specjalistów w dziedzinie realizacji telewizyjnej (operatorzy, dĽwiękowcy, montaży¶ci, o¶wietleniowcy).

Bardzo wysoki potencjał techniczny, którym obecnie dysponujemy sprawia, że w zakresie realizacji filmów i nagrań video, spełniamy wszystkie najwyższe wymagania na ¶wiatowym poziomie (bez żadnych ograniczeń).

Do nagrań wykorzystujemy kamery najnowszej generacji pracuj±ce w profesjonalnym telewizyjnym systemie zapisu DVCAM, zarejestrowany nimi materiał poddawany jest komputerowej obróbce obrazu i dĽwięku, w której przez pełny dramaturgiczny montaż otrzymujemy zauważaln± dozę ekspresji. Uwypuklenie dynamiki akcji wzmaga odpowiednio dostosowana oprawa muzyczna. Po zakończeniu montażu materiał filmowy w najwyższej cyfrowej jako¶ci jest przenoszony na płytę DVD z wykorzystaniem wszystkich dostępnych funkcji kina domowego (pełne MENU DOSTĘPU oraz dĽwięk SURROUND i inne...). Istnieje też możliwo¶ć zapisu na innych no¶nikach.

Oferujemy również swoim przyszłym klientom bezpłatne i niezobowi±zuj±ce prezentacje naszych filmów wideo, dzięki czemu maj± Państwo możliwo¶ć pełnego zapoznania się z nasz± ofert±.

W ramach oferty ł±czonej, proponujemy też pełn± obsługę fotograficzn±, w tym zdjęcia reportażowe z przebiegu uroczysto¶ci oraz zdjęcia artystyczne wykonywane w plenerach, zabytkowych wnętrzach lub w naszym atelier.  Start Fotografia ¶luby Studniówki Komunie Stylizacja Modelki Wideo Kontakt Partnerzy